Auction 127:

  Auction 106

Author: Muretus,M.A.

106-503 Muretus,M.A.

106-504 Muretus,M.A.

Muretus,M.A.Orationes, epistolae, hymnique sacri. Ed. ultima. 2 in 1 Bd. Ingolstadt, A.Sartorius 1597-99. Mit Holzschn.-Druckerm. 8 Bl., 605 S., 1 w. Bl.; 12 Bl., 288 S. - ╔Angeb.: Voellus,J.╗ De Ratione Conscribendi Epistolas, vtilissimae Praeceptiones... Ingolstadt, Santorius 1597. Mit Holzschn.-Druckerm. 8 Bl., 80 S. Blindgepr. Schweinsldr. d. Zt. über Holzdeckeln. (Gebräunt u. fl., Schließen nur fragment. vorhanden). [...]

106-2206 Muretus,M.A.

Muretus,M.A.Orationes, Epistolae, & Poemata, Cum Praefatione & insignibus augmentis M. Jacobi Thomasii. Sub calcem adjectae sunt Nuptiae Parisinae. Accessit nunc praeter appendicem, editioni ultimae adiectam, nova appendix, quae nonnulla Mureti opuscula, nunquam in Germania adhuc vulgata, exhibet. Cura Joannis Ehrhardi Kapii. Lpz., Gross 1750. Mit gest. Portrait-Front. 78, 798, 212, 112, 132 S. Ldr. d. Zt. mit Rsch. u. Rverg. (Berieb. u. best.). - Etw. fleckig, Front. mit Fehlst. im w. Rand, N.a.T.u.V. [...]

Next auction 127

takes place in February,  16-18. 2023