Auction 107:

  Auction 107

Author: Melanchthon,P.

107-209 Melanchthon,P.

Melanchthon,P.In M. T. Ciceronis Epistolas, Quae Familiares Vocantur, Argumenta. Qvae Tvm Ordinem scriptorum, & seriem Historiarum, tum locos Rhetoricos complectuntur... Nunc iterum correcta & aucta. Item, Accesserunt in aliquot priores libros Grammaticae Annotationes...Andreae Miseni senioris ... collecta & edita Per M. Stephanvm Riccivm. 3. Bd. (von 3). (Lpz., Apel u. Rambau) 1566. Mit Holzschn.-Druckerm. 337 (i.e. 347) num., 1 nn. Bl. ╔Renaissanceprägeband von Thomas Krüger, Wittenberg.╗ Blindgepr. Schweinsldr. d. Zt. über Holzdeckeln, dat. 1566. (Etw. gebräunt, leicht fl., 1 Schließe fehlt). [...]
(Einband)

Estimate: 300,00 €  |  Sold for: 200,00 €  |  Details >>

Next auction 107

takes place on February 15 and 16 2019