Auktion 119:

  Auktion 59

Autor: Laurus Leslaeana explicata.

59-274 Laurus Leslaeana explicata.

Laurus Leslaeana explicata.Sive Clarior Enumeratio Personarum Utriusque Sexus Cognominis Leslie, Una Cum Affinibus, Titulis, Officiis, Dominiis, Gestisque Celebrioribus Breviter Indicatis, Quibus A sexcentis, & amplius Annis Prosapia Illa Floret, Ex Variis Authoribus, manuscriptis, & testimoniis fide dignis in unum collecta Graz, Widmanstadius 1692. Fol. 44 Bl. Pbd. d. Zt. (Rckn. mit Fehlstellen, tls. fleckig u. beschabt, bestoßen). [...]
(Genealogie und Heraldik, Schottland)

Nächste Auktion 119
findet von 8-10. Juli 2021 statt