Auktion 108
Autor: Horatius Flaccus,Q.
108-1317 Horatius Flaccus,Q.Epistolarum Libir Duo. Et in eas praelectiones methodicae quibus artis logicae analysis et moralis doctrinae ratio illustratur, Per Claudium Minoem Divionensem. Paris, Duvall 1584. 4°. 4 Bl., 172 S., 4 Bl. Hprgt. d. Zt. mit hs. Rtit. (Best., fl., etw. gebräunt). [...]
108-1318 Horatius Flaccus,Q.Opera ad optimorum exemplarium fidem recensita, acc. variae lectiones (ed. J. Talbot),... Cambridge, Typis Academicis für Tonson in London 1699. 4°. Mit gest. Front. u. einigen gest. Vign. 4 Bl., 479 S. Ldr. d. Zt. mit goldgepräg. Fileten u. Rsch. (Gelenke beschäd., berieb. u. best.). [...]
108-2102 Locomotiv-Typen-Album, 100,00 €
108-4733 Wolf, Carl, 133,00 €
108-4418 Lafréry, Antonio, 80,00 €
108-3862 Dickmeis, Gerhard, 160,00 €