Auction 89
Author: Hippolytus,S.
89-447 Hippolytus,S.Opera, non antea collecta, et partem nunc primum e MSS. in lucem edita Graece et Latine. Accedunt virorum doctorum notae et animadversiones, ac praeter aliorum commentarios in monumentum Paschale Sancti Martyris tabula triplici aenea expressum, dissertationes integrae virorum clarissimorum Francisci Blanchini, et Jo. Vignolii, atque ex Virginii Valsechii et Philippi a Turre scriptis excerpta S. Hippolytum spectantia. Subjuncta Appendix scriptorum dubiorum, supposititiorumque, nec non quaecunque reperiri potuere ex lubricationibus Hippolyti Junioris Thebani. Curante Jo. Alberto Fabricio, Lipsiensi, ...2 Tle. in 1 Bd. Hbg., Liebezeit 1716-18. Fol. Mit gest. Titelvign. u. 5 Kupfertaf. XXII S., 1 Bl., 284, 52 (Appendix) S.; 4 Bl., 420 S., 4 Bl. Hldr. d. Zt. mit goldgepr. Rsch. (Ob. Kap. mit Ausriss, Gelenke tls. eingeriss., tls. berieb. u. best.). [...]
89-675 Pausanias., 667,00 €
89-3098 Königlich Bayerische Telegraphenanstalt, 80,00 €
89-4282 Bosch, Ambrosius, 40,00 €
89-204 Catharinus,A., 500,00 €