Auction 132:

  Auction 84

Author: Helmont,F.M.B.ab.

84-640 Helmont,F.M.B.ab.

Helmont,F.M.B.ab.Alphabeti vere Naturalis Hebraici brevissima delineatio. Sulzbach, Abr. Lichtentaler 1667. Kl.8°. Mit gest. Tit. u. 36 Kupfertaf. 17 Bl., 107 S. - ╔Angebunden: Tossanus,P.╗ Dictionum hebraicarum, quae universo sepher tehillim continentur, syllabus geminus ; quorum prior radices et quae inde formantur, cum singulorum interpretatione ... ordine alphabetico complectitur ; in usum eorum, qui ad linguae sanctae studium primum accedunt, contextus. Basel, Waldkirch 1615. 298 S. Prgt. d. Zt. mit hs. Rckn.-Tit. (Etw. gebräunt, tls. fl. u. best.). [...]
(Judaica)

Next auction 130

takes place in February 14.-16.,  2024