Auction 102

Author: Giovio,P.

102-153 Giovio,P.

102-154 Giovio,P.

Giovio,P.Elogia veris clarorum virorum imaginibus apposita. Quae in musaeo Ioviano comi spectantur. Addita in calce operis Adriani pont. vita. Venedig, M. Tramezzino 1546. Fol. Mit großer Holzschnitt-Druckermarke a.T. 4 nn., 102 num., 3 nn. Bl. Neuer Prgt. [...]

102-155 Giovio,P.

Giovio,P.Regionum et insularum atque locorum descriptiones: videlicet Britanniae, Scotiae, Hyberniae, Orchadum, item Moscoviae et Larii Lacus. Basel, Perna 1578. Fol. 156 S., 4 Bl. Schlichter Hldr. des 18. Jh. über Holzdeckeln. (Etw. berieben, 1 Kante mit Ausbruch). [...]