Auction 119:

  Auction 84

Author: Faber,B.

84-1298 Faber,B.

Faber,B.Thesaurus eruditionis scholasticae: sive supellex instructissima dictionum, verborum, phrasium... Aliorum operas per A. Buchner recensitus, emendatus...Novi animadversionibus... 2 Tle. in 1 Bd. Lpz. u. Frankfurt, Fritsch f. Colerus 1680. Fol. Mit gest. Front. u. Titelvign. 7 Bl., 1479, 2036 (ie. 1138) Sp., 44 Bl. Prgt. d. Zt. mit Blindpräg. (Gebräunt, tls. fl., Gelenke mit Ein- u. Aurissen, best.). [...]
(Lexika - Wörterbücher - Sprachwissenschaften)

Next auction 119

takes place on July , 8-10. 2021