Auction 116:

  Auction 108

Author: Dionysius Carthusianus.

108-111 Dionysius Carthusianus.

Dionysius Carthusianus.De doctrina et regulis vitae Christianae libri II. Omnibus omnium aetatum ac statum hominibus, in primis vero parochis & ecclesiastis lectu apprime utiles & necessarii... Köln, Cholinus 1577. 12°. 573 (recte 563) S. - ╔Angeb.: Zanger,M.╗ Passionis dominicae conciones undecim, quadragesimali tempore ad populum declamatae. Ebda. 1581. 3 Bl., 231 (recte 301) S. Flex. Prgt. d. Zt. mit hs. Rtit., goldgepr. Deckelvign. u. Bibl.-Sch. a. Vdeckel. (Etw. best., leicht gebräunt u. fl.). [...]

108-112 Dionysius Carthusianus.

Next auction 116

takes place on December , 10-12. 2020