Auction 53
Author: Corpus juris canonici
53-235 Corpus Juris Canoniciemendatum, et notis illustratum, Gregorii XIII. Pont.Max.jussu editum, libro VII. decretalium, et Jo.Pauli Lancelotti institutionibus adauctum. 2 Bände. Turin 1745. 4°. Spätere Hldrbde. (Rckn. Bd. 1 läd.). [...] (Kirchenrecht)
53-629 Corpus juris canoniciemendatum et notis illustratum... indicibus variis, novisq; et appendice Pauli Lancellotti. 33 Bl., 1271 Sp. Mit Holzschnitt-Druckermarke auf dem Titel. - Beigebunden: Decretales D. Gregorii papae IX. 10 BI., 754 Sp. - Liber sextus decretalium D. Bonifacii papae VIII. 6 Bl., 406 Sp. - Institut. juris canonici, quibus jus pontificium singulari methodo libris IV. comprehenditur. A loan A' Joan. Paulo Lancelotto Perusino conscriptae ... 4 BI., 158 Sp. - Loci communes rerum et verborum. 40 Bl., - Septimus decretalium. 2 Bl., 235 Sp. - Index rerum et verborum digniorum. 7 Bl. Köln, König & Söhne 1670. 4°. Blindgepr. Schweinslederbd. d. Zt. über Holzdeckeln mit zeitgenöss. hs. Rtitel. (Fleckig u. berieb.). [...] (Juridica und Kriminologie)