Auction 114:

  Auction 79

Author: Cardenas,J.de.

79-512 Cardenas,J.de.

Cardenas,J.de.Crisis theologica, in qua plures selectae difficultates ex morali theologia ad lydium veritatis lapidem revocantur ex ragula morum posita a SS. D. N. Innocentio XI,...Veneta impressio tertia. Venedig, Pezzana 1696. 4°. Mit Holzschn.-Druckerm. 8 Bl., 590 S., 6 (d.le.w.) Bl. Hldr. d. 19. Jhts. mit goldgepr. Rckn.-Fileten u. Tit. (Tls. berieb. u. best.). [...]
(Minoriten Quebec)

Next auction 114

takes place on July, 2.-4. 2020