Auktion 77
Autor: Brissonius,B.
77-485 Brissonius,B.De formulis et solennibus populi romani verbis libri VIII. Ex recensione F.C. Conradi... Accessere curae novae atque animadversiones J.A. Bach. Lpz., Krug 1754. Fol. 7 Bl., 64, 724 S., 28 Bl. Hldr. d. Zt. mit Rsch. u. Rverg. (Berieb. u. best., Kap. leicht beschäd.). [...] (Juridica und Kriminologie)
77-486 Brissonius,B.De formulis et solennibus populi romani verbis libri VIII. Ex recensione F.C. Conradi... Accessere curae novae atque animadversiones J.A. Bach. Lpz., Krug 1754. Fol. Mit gest. Porträt-Frontisp. 7 Bl., 64, 724 S., 28 Bl. Prgt. d. Zt. (Etw. fleckig u. wurmstichig). [...] (Juridica und Kriminologie)
77-2512 Verhandlungen, 50,00 €
77-5229 Schmoll von Eisenwerth, Karl, 50,00 €
77-3773 Schwarzwälder Uhr, 67,00 €
77-3259 Champin,(J.-J.)., 300,00 €