Auktion 127:

  Auktion 69

Autor: Bartoli,S.P.

69-19 Bartoli,S.P.

Bartoli,S.P.Picturae antiquissimi virgiliani codicis Bibliothecae Vaticanae ... accedunt ex insignioribus Pinacothecis picturae aliae veteres gemmae et anaglypha quibus celebriora virgilii loca illustrantur compendiaria explanatione apposita ad singulas tabulas. Rom, Monaldini 1782. 4°. Mit gest. Front., Tit. u. Widm. u. 124 Kupfertaf. 31 S. Hldr. d. Zt. mit goldgepr. Rckn.-Fileten u. -Tit. (Tls. beschabt u. best.). [...]

Nächste Auktion 127

findet von 16-18. Februar  2023 statt