Auction 109:

  Auction 93

Author: Aretaeus Cappadocis.

93-1998 Aretaeus Cappadocis.

Aretaeus Cappadocis.De causis et signis acutorum, et diutvrnorum morborum libri quatvor. Leiden, vander Aa 1731. Fol. 4 Bl., 26, 604 S. (nach S. 136 4 Einschaltbl.). Hldr. d. Zt. (Tls. beschabt u. best., Kap. mit kl. Einriss). [...]
(Medizin)

Next auction 10

takes place on June, 28.+29.  2019