Auktion 79

Autor: Ammann,P.

79-3131 Ammann,P.

Ammann,P.Character Plantarum Naturalis, a Fine Ultimo videlicet Fructificatione desumtus, ac Praemisso Fundamento Methodi genuinae cognoscendi Plantas, per Canones Et Exempla digestus. Frankfurt u. Lpz., Scipio 1685. 12°. 22 Bl., 458 S., 1 Bl. - ╔Angebunden: Ders.╗ Curae Secundae, quibus Character Plantarum Naturalis anno praeterito 1685. vel auctior, vel correctior redditus fuit. Lpz., Krüger 1686. 95 S. Ldr. d. Zt. mit goldgepr. Fileten. (Rckn. erneuert, berieb. u. best., Ecken tls. mit kl. Fehlstellen). [...]
(Botanik)