Auction 117:

  Auction 2018

Author: Alciatus,A.

2018-1 Alciatus,A.

Alciatus,A.Emblemata denuo ab ipso autore recognita, ac quae desiderabantur imaginibus locupletata. Accesserunt noua aliquot ab autore emblemata suis quo... insignita. Lyon, Rovillius 1566. Mit Holzschn.-Titelbordüre, 224 Holzschn.-Bordüren u. 211 Textholzschn. 226 S., 3 Bl. Flex. Prgt. d. Zt. (Fl. u. best., gebräunt, stark gelockert, etw. knittrig, mit Fehlstellen). [...]

Next auction 117

takes place on February , 18-20. 2020