Auktion 2018
Autor: (La Court van der Voort,P.de).
2018-422 (La Court van der Voort,P.de).Byzondere Aenmerkingen over het aenleggen van pragtige en gemeene landhuizen, lusthoven, plantagien en aenklevende cieraeden... Tweede druk, vermeerderd met twee aenhangzeis. Amsterdam, Tongerlo & Houttuin 1763. 4°. Mit 16 (14 gefalt.) Kupfertaf. u. 1 Textkupfer. 2 Bl., XIl S., 2 Bl., 522 S., 9 Bl. Hldr. d. Zt. (Etw. gebräunt, tls. berieb. u. best.). [...] (Botanik)
2018-916 Betz, Ernst, 240,00 €
2018-1042 Hopf, Eduard, 200,00 €
2018-83 Guntherus Ligurinus v. Pairis., 667,00 €
2018-393 Miller,H., 200,00 €