Auktion 114:

  Auktion 105

Autor: (La Court van der Voort,P.de).

105-1849 (La Court van der Voort,P.de).

(La Court van der Voort,P.de).Byzondere Aenmerkingen over het aenleggen van pragtige en gemeene landhuizen, lusthoven, plantagien en aenklevende cieraeden... Tweede druk, vermeerderd met twee aenhangzeis. Amsterdam, Tongerlo & Houttuin 1763. 4°. Mit 16 (14 gefalt.) Kupfertaf. u. 1 Textkupfer. 2 Bl., XIl S., 2 Bl., 522 S., 9 Bl. Hldr. d. Zt. (Etw. gebräunt, tls. berieb. u. best.). [...]
(Botanik)

Nächste Auktion 114
findet von 02.-04. Juli 2020 statt