Auction 117:

  Auction 2018

Author: (Antonius Senensis.

2018-8 (Antonius Senensis.

(Antonius Senensis.Chronicon Fratrum Ordinis Praedicatorum. In Quo Tum Res Notabiles, tum personae doctrina, religione & sanctitate conspicuae, ab exordio ordinis ad haec usque nostra tempora, complectuntur. Paris, Nivellius 1585). S. 3-249 (recte 349). - ╔Angeb.: Ders.╗ Bibliotheca Ordinis Fratrum Praedicatorum... Ebda. 1585. Mit Holzschn.-Titelvign. 1 Bl., 296 S. Blindgepr. Ldr. d. Zt. über Holzdeckeln mit schwarzgepr. Monogr. a. Vdeckel, hs. Rsch. u. hs. Rtit. (Beide Schließen defekt, leicht best., leicht gebräunt u. fl., Rckn. etw. angeplatzt). [...]

Next auction 117

takes place on February , 18-20. 2020