Auktion 98
Autor: Hutter,L.
98-305 Hutter,L.Compendium locorum theologicorum,... acc. nova praefatio de... J. Meisner. Wittenberg, Fincel 1677. Mit gest. Front. 22 Bl., 492 S., 2 Bl. Ldr. d. 18. Jh. mit Goldschn. (Berieb. u. best.). [...]
98-306 Hutter,L.Concordia concors, de origine et progressu formulae concordiae ecclesiarum confessionis augustanae, liber unus... 2. ed. Wittenberg, Bergert 1622. 4°. 118 Bl., 1460 S. Prgt. d. Zt. (Fleckig). [...]