Auktion 98
Autor: (Belli,J., Pseud.:) Honorius,P.
98-29 (Belli,J., Pseud.:) Honorius,P. Thesaurus politicus, hoc est, selectiores tractatus, monita, acta ... regiae prudentiae, et principum, rerum publicarum, gentiumque documenta suppediantes etc. Ed. postrema. Frankfurt, Hoffmann 1618. 4°. 4 Bl., 502 S. Prgt. d. Zt., Rckn. mit Pp. und Rsch. überklebt, mit erneuerten Schließbändern. (Fleckig, gebräunt). [...]
.jpg) 98-6843 Navarro, L., 80,00 €
 98-2276 Peer,A. u. M.Cavalli., 333,00 €
 98-4525 Etruskischer Skyphos 7.Jh.v.Chr., 300,00 €
.jpg) 98-5159 Konvolut, 100,00 €