Auktion 95
Autor: Bongo,P.
95-730 Bongo,P.Numerorum mysteria ex abditis plurimarum disciplinarum fontibus hausta: oipus maximarum rerum doctrina, & copia refertum ... Postrema hac editione ab auctore ipso copioso indice, & ingenti appendice auctum... (Paris, apud Reginaldum Chaudiere) 1618. 4°. (92), 1-676, (2), 1-90, (126) S. Mit Holzschnitt-Druckermarke a.T., Initialen, Vign. und Tab. in Holzschn. Prgt. d. Zt. mit hs. Rtitel. (Tls. fleckig, Rckn. gebräunt, Tintenfleck an Außenkanten). [...] (Grenzwissenschaften und Okkultismus, Alchemie)