Auktion 91
Autor: Mevius,D.
91-1205 Mevius,D.Consilia posthuma, varia et perfecta eruditione referta: in quibus quaestiones intricatissimae atque utilissimae ex jure publico ac privato, feudali ac canonico exacte discutiuntur, & remotis obicibus, nodis ac funiculis contrariis, deciduntur. Ex mss. b. autoris collecta ac publicae luci exposita a beati viri heredibus. Frankfurt und Stralsund, Görlin für Reumann 1680. Fol. 2 Bl., 1406 (recte 1404) S., 68 Bl. Pgt. d. Zt. (Gebräunt, tls. berieb. u. best.). [...] (Juridica und Kriminologie)
91-1206 Mevius,D.Prodromus jurisprudentiae gentium communis, pro exhibendis eiusdem principiis et fundamentis, praemissus. Stralsund, Reumann 1671. 8 Bl., 500 S. Restaur. Hprgt. d. Zt. (Berieb.). [...] (Juridica und Kriminologie)
91-393 Leonardelli,B., 180,00 €
91-5952 Freiburg., 60,00 €
91-5440 Baumgarten, Siegmund Jakob, 40,00 €
91-3417 Friedenthal,H., 100,00 €