Auction 91
Author: Harwood,E.
91-1550 Harwood,E.Populorum et urbium, selecta numismata graeca ex aere; descripta et figuris illustrata. Accedit generalis tum autonomorum, tum imperatoriorum, cum eorum raritate. London, Bensley für Johnson 1812. 4°. Mit 7 Kupfertaf. u. 2 gest. Textvign. XVI, 61 S., 1 Bl., XLVIII S. Hldr. d. Zt. mit Rsch. u. Rverg. (Tls. etw. berieb. u. best., ob. Kap. leicht beschäd.). [...] (Numismatik u. Siegelkunde, Griechenland)