Auktion 89

Autor: Seyfrid,W.

89-471 Seyfrid,W.

Seyfrid,W.Commentatio de Iohannis Hussi martyris vita fatis et scriptis. Cum annot. Iohannis Christophori Mylii denuo publicata. Praefatus est de hodierno Moravorum fratrum coetu ... Frid. Andreas Hallbaver. Hilburghausen, Hanisch 1743. 4°. 9 Bl., 290 S. Pbd. d. Zt. (Tls. beschabt, angestaubt, fl. u. best.). - Vierte Ausgabe. - Unbeschn. Ex., Blattränd. tls. angefranst. Etw. gebräunt, tls. stockfl. [...]
(Huss)