Auction 89
Author: Goldast v. Haiminsfeld,M.
89-379 Goldast v. Haiminsfeld,M.Imperialia decreta de cultu imaginum in utroq. Imperio tam Orientis quam Occidentis promulgata. Nunc primum collecta, recensita & notis illustrata. Ffm., Becker 1608. Mit gest. Titelvign. 12 Bl., 778 S., 2 Bl. - ╔Angebunden: Baudouin,F.╗ Constantinus Magnus sive de Constantini Imperatoris legibus ecclesiasticis atque civilibus commentariorum libri duo. Strassburg, Ledertz 1612. 16 Bl., 293 S., 28 Bl. Prgt. d. Zt. (Ob. Kap. einger., Gebrauchsspuren). [...]
89-780 Goldast v. Haiminsfeld,M.Svevicarum rerum scriptores aliquot... Ffm., Richter 1605. Kl.4°. 317 S., 15 Bl. - ╔Angebunden: Krzysztanowicz,S.╗ Polonia Seu Brevis Descriptio Statuum Regni Poloniae. Cum Partitione Provinciarum, Et Ordinum. Ex variis Auctoribus collecta Mainz, Albinus 1606. 4 Bl., 34 S., 1 Bl. Prgt. d. Zt. (Tls. fl., etw. gewölbt u. best., ohne Schließbänder). [...] (Schwaben)