Auction 141:
Auction 87
Author: Topiarius,A.
87-766 Topiarius,A. Conciones in evangelia et epistolas, quae dominicis diebus populo in ecclesia proponi solent, ... e tabulis D. Laurentii a Villavicentio ... elaboratae: nunc vero plurimis in locis cum Sacrarum literarum, tum Catholicorum antiquorumque patrum scriptis diligenti cura supra primam editionem auctae et locupletatae...Antwerpen, Tilenius 1566. Mit Holzschn.-Titelvign. 28 nn., 168, 176 num Bl. Ldr. d. 17. Jhts. mit Rverg. u. Rsch. (Berieb. u. best., einige Wurmgänge, unt. Kap. mit kl. Fehlstelle, Rckn. gebrochen). [...]
Next auction 141 takes place in December 3 - 5, 2025