Auktion 141:

  Auktion 87

Autor: Topiarius,A.

87-766 Topiarius,A.

Topiarius,A.Conciones in evangelia et epistolas, quae dominicis diebus populo in ecclesia proponi solent, ... e tabulis D. Laurentii a Villavicentio ... elaboratae: nunc vero plurimis in locis cum Sacrarum literarum, tum Catholicorum antiquorumque patrum scriptis diligenti cura supra primam editionem auctae et locupletatae...Antwerpen, Tilenius 1566. Mit Holzschn.-Titelvign. 28 nn., 168, 176 num Bl. Ldr. d. 17. Jhts. mit Rverg. u. Rsch. (Berieb. u. best., einige Wurmgänge, unt. Kap. mit kl. Fehlstelle, Rckn. gebrochen). [...]

Nächste Auktion 141

findet am 3. - 5. Dezember 2025 statt