Auktion 86
Autor: Cats,J.
86-128 Cats,J.Self-Stryt, dat is kachtighe beweginghe van vleesch ende gheest, poetischer wijse voor-ghestelt in de persoon en op de ghelegontheydt van Ioseph ten tijde hy van Potiphars huysvrouwe wierd versocht tot overspel. (Middelburgh um 1620). Qu.Kl.8°. 30 Bl., 251 S., 1 Bl. Prgt. d. Zt. mit Bibl.-Rsch. (Gebräunt, fl. u. verzogen). [...]
86-295 Cats,J.Alle de wercken. 3 Tle. in 1 Bd. Amsterdam, Van den Dalen u. a. 1700. Fol. Mit 2 gest. Front., 3 gest. Portr., 4 (3 dplblgr.) Kupfertaf. u. über 400 Textkupf. Ldr. d. Zt. mit Rsch. (Vdeckel lose, Rckn. mit Ausrissen, tls. beschabt u. best.). [...] (Emblemata)