Auktion 84
Autor: Helmont,F.M.B.ab.
84-640 Helmont,F.M.B.ab. Alphabeti vere Naturalis Hebraici brevissima delineatio. Sulzbach, Abr. Lichtentaler 1667. Kl.8°. Mit gest. Tit. u. 36 Kupfertaf. 17 Bl., 107 S. - ╔Angebunden: Tossanus,P.╗ Dictionum hebraicarum, quae universo sepher tehillim continentur, syllabus geminus ; quorum prior radices et quae inde formantur, cum singulorum interpretatione ... ordine alphabetico complectitur ; in usum eorum, qui ad linguae sanctae studium primum accedunt, contextus. Basel, Waldkirch 1615. 298 S. Prgt. d. Zt. mit hs. Rckn.-Tit. (Etw. gebräunt, tls. fl. u. best.). [...] (Judaica)
 84-5115 Enneking, Wilhelmus Joseph M., 67,00 €
 84-4417 Hamburg., 67,00 €
 84-3666 Sammelband, 120,00 €
 84-5216 Appelhans, Alfred, 160,00 €