Auction 83

Author: Veen,O.v.

83-998 Veen,O.v.

Veen,O.v.Zinnebeelden, Getrokken uit Horatius Flaccus, Naer de geestrijke vinding... Met bygedichten, op nieuws gerijmt, door Antoni Jansen. Amsterdam, Dankerts 1683. 4°. Mit gest. Titelvign. u. 103 großen Emblemkupfern nach O. van Veen. 4 Bl., 205 S., 1 Bl. Prgt. d. Zt. (Etw. gebräunt, tls. fl. u. best.). [...]

Next auction 142

takes place in February  11-13, 2026