Auktion 82
Autor: Ruinart,T.
82-540 Ruinart,T. Acta Martyrum. Opera ac Studio Collecta, selecta, etque illustrata. Accedunt praeterea in hac editione Acta SS. Firmi et Rustici Ex optimis codicibus Veronensibus. Verona, Tumermann 1731. Fol. Mit gest. Frontisp., gest. Titel-, 2 Textvign. u. 1 gest. Initiale. 5 Bl., LXVIII, 570 S. Ldr. d. Zt. (Kap. u. Rckn. mit Fehlstellen, Wurmspuren, berieb. u. best.). [...]