Auction 81
Author: Marangoni,J.
81-319 Marangoni,J.Thesaurus parochorum seu vitae, ac monumenta parochorum, qui sanctitate martyrio, pietate, virtutibus, dignitatibus, & scriptis catholicam illustrarunt ecclesiam... Linz, Ilger 1746. Gr.4°. 10 Bl., 490 S., 11 Bl. Prgt. d. Zt. mit Rsch. (Gebräunt, tls. fl. u. best.). [...]