Auction 77
Author: Calepinus,(A.)
77-1075 Calepinus,(A.)Septem Linguarum, hoc est lexicon latinum, variarum linguarum interpretatione adjecta in usum seminarii patavini. Ed. altera. 2 Bde. Passau, Manfre 1726. Fol. Mit Holzschn.-Titelvign. 5 Bl., 578 S.; 594, 30, 110 S. Hldrbde. d. Zt. (Tls. beschabt u. best.). [...] (Lexika - Wörterbücher - Sprachwissenschaften)
77-1076 Calepinus,(A.)Septem Linguarum, hoc est lexicon latinum, variarum linguarum interpretatione adjecta in usum seminarii patavini. 7. ed. 2 Bde. Passau, Manfre 1752. Fol. 4 Bl., 464 S.; 1 Bl., 481, 24, 86 S. Läd. Prgtbde. d. Zt. (Rckn. fehlen, Deckel tls. lose). [...] (Lexika - Wörterbücher - Sprachwissenschaften)