Auction 73
Author: Morhof,D.G.
73-1563 Morhof,D.G.Polyhistor. in tres tomos, literarium, philosophicum et practicum. Opus posthumum, accurate revisum, emendatum atque auctum, Morhoffi vitam et scripta illustritum a J. Möllero. 3 Tle, in 2 Bdn. Lübeck, Böckmann 1708. 4°. Mit gest. Portr. 5 Bl., 768; 406 S.; 1 Bl., 534 S., 20 Bl., 130 S., 84 Bl., 80 S. Prgtbde. d. Zt. mit hs. Rckn.-Tit. (Gebräunt u. fl., tls. best. u. etw. wellig). [...]