Auction 141:
Auction 72
Author: Wassenberg,E.
72-298 Wassenberg,E. Florus Germanicus. Editio Nova & Septima, Abipso Authore recognita ad usque Annum 1640 aucta et emendata. Danzig, Hünefeldt 1642. Kl.8°. Mit gest. Tit. 5 (d.le.w.) Bl., 416 S., 1 Bl. - Angebunden: Acta Tractatuum Praeliminarium Circa Negotium Pacis Generalis Inter S.S. Caes. Maiest. & Confoederatos ex una, ac Regem & Regna Galliae & Sueciae, eorundemq[ue] confoederatos, ex altera Parte Sanciendae. Irenopoli (fingiert) 1643 1 Bl., 23, 104 S. Prgt. d. Zt. (Etw. gebräunt, tls. fl. u. best.). [...]
Next auction 141 takes place in December 3 - 5, 2025