Auction 141:

  Auction 71

Author: Heuhaus,W.

71-256 Heuhaus,W.

Heuhaus,W.Otia parerga iucunda severiorum laborum condimenta liberaliter fusa ex Illustris Athenaei Hammonensis Parnasso, Nempe Carmen saeculare heroicum .... libri X... Hamm, Uz, 1725. Kl.4°. 10 Bl., 691 S. Prgt. d. Zt. (Gebräunt, tls. fl., berieb. u. best.). [...]

Next auction 141

takes place in December 3 - 5, 2025