Auktion 68

Autor: Hieronymus,S.

68-464 Hieronymus,S.

Hieronymus,S.Epistolae selectae. Almae congregationi academicae, quae est Wirciburgi in strenam olatae...3 Bde. Würzburg, Stahel 1785. Ldrbde. d. Zt. mit reicher Rverg., Rsch., Bibl-Sign. a. Rckn. u. Goldschn. (Tls. berieb. u. best., etw. fl., kl. Schabspuren). - Tls. stockfl. St.a.T. [...]
(Klosterbibliothek)

68-465 Hieronymus,S.

Hieronymus,S.Epistolae in tres libros distributae...Ex sequenti P.Canisii praefatione...Accessit rerum memorabilium...Köln, Friess 1674. 19, 462 S., 8 Bl. Prgt. d. Zt. mit Rsch. (Etw. gebräunt, tls. fl. u. best.). [...]
(Klosterbibliothek)