Auktion 68
Autor: Hartung,P.
68-301 Hartung,P.Philippicae sive Invectivae LX in notorios peccatores pro singulis totius anni dominicis ad illud: Increpa eos dure, ut sani sint. Tit. I.V.13. 1. Eger, N.Dexter 1687. Fol. 2 Bl., 329 (recte 324) S., 6 Bl. (d.le.w.). - Angebunden: Ders. Problemata evangelica ut plurimum emblematis coronata, sive quaestiones curiosae in singula evangelia dominicarum...Ebda. 1689. 2 Bl., 336 S., 4 (d.le.w.) Bl. Prgt. d. Zt. (Gebräunt u. fl., tls. berieb. u. best., ohne Schließbänder). [...]