Auktion 65
Autor: Plinius,C.C.
65-497 Plinius,C.C.Epistolarum libri decem eiusdem gratiarum actio sive panegyricus cum adnotationibus perpetuis Io. Matth. Gesneri ... Lpz., Fritsch 1739. Mit Holzschn.-Tit. u. Textvign. 2 Bl., XXVIII, 652 S., 45 Bl. Prgt. d. Zt. mit goldgepr. Wappen-Supralibros u. hs. Rtitel. (Etw. gebräunt, tls. fl. u. best.). [...]
65-498 Plinius,C.C.Historia mundi libri XXXVII a S. Gelenio ... Accessere ad marginem variae lectione ex Pintiani, Turnebi, Lipsii ... opus tributum in tomos tres cum indice rerum omnium... 2. Bd. (statt 3). (Genf), J. Stoer 1593. Kl.8°. Mit Holzschn.-Titelvign. 854 S. Flex. Prgt. d. Zt. (Gebräunt, wellig, mit gr. Wurmgängen, ohne Schließbänder). [...]
65-6792 Biscaino, Bartolomeo, 667,00 €
65-7162 Konvolut, 40,00 €
65-6458 Niederlande., 80,00 €
65-6840 Canot, Pierre Charles, 80,00 €