Auktion 65
Autor: Du Cange,C.Dufresne.
65-1955 Du Cange,C.Dufresne.Glossarium ad scriptores mediae et infimae latinitatis. Editio nova... opera et studio Monachorum Ordinis S. Benedicti e Congregatione S. Mauri (M.F.Dantine, P.Carpentier, C.Guesnie, N.Toustain, u.a. 6 Bde. - Carpentier,D.P. Glossarium Novum ad Scriptores Medii Aevi, cum latinos tum gallicos; seu Supplementum ad Auctiorem Glossarii Cangiani Editionem. 4 Bde. Zus. 10 Bde. Paris, Caroli Osmont 1733-66. Fol. Mit 1 gest. Tit. u. Titelvign., 1 gest. Porträt, 1 gest. Widmungsblatt und 21 gest. Tafeln. Prgtbde. d. Zt. mit Blindpräg. u. Rsch. (Etw. gebräunt, tls. fl., berieb. u. best.). [...] (Lexika - Wörterbücher - Sprachwissenschaften)
65-1956 Du Cange,C.Dufresne.Glossarium ad scriptores mediae et infimae latinitatis. Editio nova... opera et studio Monachorum Ordinis S. Benedicti e Congregatione S. Mauri (M.F.Dantine, P.Carpentier, C.Guesnie, N.Toustain, u.a). 6 Bde. Paris, C.Osmont 1733-36. Fol. Mit gest. Tit. u. Portr., 6 gest. Titelvign. u. 10 Kupfertaf. Hldrbde. d. Zt. (Tls. beschabt., fl. u. best.). [...] (Lexika - Wörterbücher - Sprachwissenschaften)