Auktion 62
Autor: Baring,D.E.
62-21 Baring,D.E.Clavis diplomatica, tradens specimina veterum scripturarum, nimirum alphabeta varia, compendia scribendi medii aevi, notariorum veterum signa nonnulla curiusa. Subiiciuntur scriptores rei diplomaticae. Hannover, Förster 1737. 4°. Mit 33 tls. gefalt. Kupfertaf. 3 Bl., 112 S., 80 S., 1 Bl. Hprgt. d. Zt. (Gebräunt, tls. fleckig, berieb. u. best.). [...]