Auktion 61
Autor: Justinus,(M.J.).
61-272 Justinus,(M.J.).Historiae Philippicae. Ex nova recensione Joannis Georgii Graevii cum ejusdem castigationibus. Francisci Modii, Matthiae Bernecceri, Isaaci Vossii ... Ed. 4. prioribus auctior & emendator. Leiden, Boutesteyn, Severinus u.a. 1701 Mit gest. Tit. 34 Bl., 651, 58 Bl. Prgt. d. Zt. (Etw. gebr., tls. fleckig, berieb. u. best.). [...]
61-273 Justinus,(M.J.).Quae extant opera. Omnia per Sigismundum Gelenium e Graeco in Latinum... Paris, Julian 1575. 16°. 16 nn., 439 num., 56 nn. (d.le.w.) Bl. Läd. Ldr. d. Zt. mit Goldpräg. (Rckn.- u. Deckelbezug mit Fehlstellen, tls. fleckig u. best.). [...]