Auction 59
Author: Morin,S.
59-48 Morin,S.Exercitationes de lingua primaeva ejusque appendicibus. In quibus multa S. Scripturae loca, diversae in linguis mutationes, multiplices nummorum Israelitarum, & Samaritanorum species, atque variae veterum consuetudines exponuntur. Utrecht, Broedelet 1694. Kl.4°. Mit gest. Tit. u. 3 Kupfertaf. 7 Bl., 448 S., 4 Bl. Ldr. d. Zt. mit Rverg. (Berieben u. bestoßen, mehrere Kratzspuren, etw. gewölbt). [...] (Bibeln)
59-462 Hamburgs Handel und Verkehr., 400,00 €
59-5392 Volkmann, Hans Richard von, 120,00 €
59-1940 Carossa,H., 200,00 €
59-3613 Figürliche Typographie., 467,00 €