Auction 141:

  Auction 58

Author: Pray,G.

58-337 Pray,G.

Pray,G.Epistola responsoria ad dissertationem apologeticam Josephi Innocentii Desericii... Auctoris commentariorum de initiis, ac majoribus Hungarorum Tyrnau, Typis Collegii Academici Societat. Jesu 1762. 12 Bl., 83 S. - Angebunden: Ders. Supplementum ad Annales veteres Hunnorum, Avarum, et Hungarorum congestos... Ebda. 1764. 151 S. Ldr. d. Zt. mit Rverg. u. Rsch. (Berieben u. bestoßen, tls. fleckig, einige Wurmgänge, ob. Kap. mit kl. Fehlstelle). [...]

Next auction 141

takes place in December 3 - 5, 2025