Auktion 141:

  Auktion 58

Autor: Pray,G.

58-337 Pray,G.

Pray,G.Epistola responsoria ad dissertationem apologeticam Josephi Innocentii Desericii... Auctoris commentariorum de initiis, ac majoribus Hungarorum Tyrnau, Typis Collegii Academici Societat. Jesu 1762. 12 Bl., 83 S. - Angebunden: Ders. Supplementum ad Annales veteres Hunnorum, Avarum, et Hungarorum congestos... Ebda. 1764. 151 S. Ldr. d. Zt. mit Rverg. u. Rsch. (Berieben u. bestoßen, tls. fleckig, einige Wurmgänge, ob. Kap. mit kl. Fehlstelle). [...]

Nächste Auktion 141

findet am 3. - 5. Dezember 2025 statt