Auction 141:

  Auction 58

Author: (Meglinger,J.).

58-288 (Meglinger,J.).

(Meglinger,J.).Corona Parnassaea. Melliflui Doctoris Bernardi: Quae exmellea nardo dulcissimi patris ac lauro florigera Philothei contexta: Novo notarum, et typi ornamento exculta, nunc primum in his patribus publicae luci exponitur. (Wettingen, Klosterdruckerei) 1672. 12 Bl., 47 S. Hlwd. des 19. Jhts. mit hs. Rsch. (Tls. berieben u. bestoßen). [...]

Next auction 141

takes place in December 3 - 5, 2025