Auction 53
Author: Suetonius,T.C.
53-116 Suetonius,T.C.Cum annotationibus diversorum. Amsterdam, Elzevier 1650. 12°. Mit gest. Titel. 369 S., 13 Bl. Ldr. d. Zt. (Etw. best.). [...] (Elzevier)
53-382 Suetonius,T.C.(Opera) ex recensione Jo. Georgii Graevii, cum ejusdem animadversionibus, & Nummis Caesarum rarioribus aere descriptis. Amsterdam, Wetstein 1697. Mit 12 Kupfertaf. 8 Bl. (inkl. Kupfertitel), 445 S., 21 Bl. Mod. Lwd. (Tls. fleckig u. bestoßen). [...]
53-383 Suetonius,T.C.Opera. Ex recensione Joh.G. Graevii, cum eiusdem animadversionibus, ut et commentario integro Laev.Torrentii, et Isaaci Casauboni (etc.). Utrecht, Zyll 1672. Kl.4°. Mit gest.Titel und mehreren kleinen Münzholzschnitten im Text. 11 Bl., 826, 112 S., 64 Bl. Prgt. d. Zt. mit goldgeprägten Supralibros. (Gelenke tls. aufgeplatzt). [...]