Auction 141
Author: (Saracenus,J.A.
141-281 (Saracenus,J.A. De peste commentarius, in quo praeter pestis naturae praecautionis etiam atque curationis ipsius explicationem non pauca... Lyon, Cloquemin 1572). 345 (recte 347) S., 6 Bl. - ╔Angeb.: Ewich,J.v.╗ De officio fidelis et prudentis magistratus tempore pestilentiae Rempub. a contagio praeseruandi di liberandique libri duo. Neustadt/Haardt, Harnisch 1582. 191 S. - ╔Sporisch,J.╗ Idea medici: cum tractatu de symptomatibus crudelissimis... Ffm., Wechel 1582. 164 S., 1 Bl. Hldr. d. 18. Jhdts. mit Rsch. (Best., Kanten beschabt, ob. Rckn. läd.). [...]
Estimate: 600,00 € | After-auction price: 400,00 € | Details >>
 141-4494 Strixner, Johann Nepomuk, 160,00 €
 141-1653 Blondel,F., 200,00 €
 141-2365 Franckenberg,F.L.v. (d.i. B.v.Zech)., 160,00 €
 141-3479 Besuch, Der., 40,00 €