Auktion 140

Autor: Tertius,J.de.

140-639 Tertius,J.de.

Tertius,J.de.De gradu horoscopante in quo signum horoscopi quocumque tempore, cum horae domino, nec non ortus & occasus solis, lunae, ac stellarum fixarum, & inerrantium. Paris, Horthemels 1690. 30 Bl., 366 S. Mit Holzschn.-Druckermarke am Titel, gest. Front., gest. Textvignette v. L.Boudan u. 24 (ganzs.) Textkupferstichen. Hldr. d. 19. Jhdts. mit verg. Rtitel. [...]